by admin August 14th, 2014 0 comments
Селекціонери вдосконалять український соняшник. Над цим працює Запорізький насіннєвий завод «Укрсемпром», що входить до складу компанії «Торговий дім Украгропром». Зокрема, вчені займаються виведенням і розмноженням родючих і якісних сортів, які відрізнятимуться якістю і продуктивністю. Безпосередньо на території заводу «Укрсемпром» працівниками, спільно з вченими Інституту олійних культур, створені експериментальні розсадники. Тут вирощується і досліджується стратегічний для України соняшник. Спільна робота спрямована на виведення нових сортів цієї культури, які забезпечать високі врожаї аграріям. 
«Тут ми бачимо результат роботи інституту, генетичні особливості рослин. В принципі, це насіння отримали в результаті доопрацювання підприємством », - розповів Дмитро Іванов, заступник директора з виробництва« Укрсемпром »журналісту програми Агроконтроль в ефірі 5-го каналу. 
В результаті, покупець продукції компанії «Торговий дім Украгропром» може бути впевнений, що отримав якісний і добірний товар, адже він вироблений професіоналами.