by admin August 14th, 2014 0 comments
Насіннєвий ринок України пропонує продукцію для широкого кола споживачів. Тому посіяти якісне насіння зернових можуть не тільки багаті агрохолдинги, а й дрібні фермерські господарства. Різниця в ціні найчастіше виникає залежно від ступеня репродукції. Про це розповів генеральний директор ТОВ «Торговий дім« Украгропром »Володимир Оранка в ході онлайн-конференції, яка відбулася на інформаційному порталі« AgroNews ». 
«Якщо сегментувати ринок за вартістю насіння і дивитися сегмент ринку дешевих, умовно кажучи, насіння, середніх за ціною і дорогого насіння, то ми співпрацюємо, якщо це колосові культури, з усіма сегментами, тому, що різниця в ціні виникає лише при репродукції», - сказав Володимир Оранка. 
Також він розмежував попит на насіння великих агрохолдингів і дрібних фермерських господарств, в залежності від стратегії їхньої діяльності: «Великі холдинги, щоб скоротити свої витрати, купують високі репродукції і далі розмножують в першої репродукції насіння для майбутніх років. Якщо це невеликі фермери, і працюють для того, щоб отримати урожай і відразу його реалізувати, то вони купують першу репродукцію ». 
Що стосується соняшнику і кукурудзи, Володимир Оранка зазначив, що в даному напрямку «Торговий дім« Украгропром »орієнтується на дешевий і середній сегмент українського насіннєвого ринку.