by admin August 14th, 2014 0 comments
Наступної весни українські виробники засіють близько 8,7 мільйона гектарів ярими зерновими і зернобобовими культурами. Для цього аграріям знадобиться орієнтовно 817 000 тонн насіння, повідомляють в Мінагрополітики. Виробники посівного матеріалу запевняють - якісного насіння в Україні достатньо. Про це кореспонденту «AgroNews» повідомили в компанії «Торговий дім« Украгропром ». 
Сільськогосподарські підприємства активно готуються до весняної посівної: поступово йде закупівля посівного матеріалу ярих культур. Експерти прогнозують, що площі під посів соняшнику і кукурудзи в наступному році збільшаться. 
Як пояснили в насіннєвої компанії «Торговий дім« Украгропром », погодні умови цієї осені не дозволили аграріям засіяти всі заплановані площі озимими культурами. Навесні на них посадять переважно соняшник, сою та кукурудзу. 
«Цієї осені ми зібрали якісний посівний матеріал кукурудзи і соняшнику. «Украгропром» співпрацює з українськими селекційними центрами. Також цього року ми працювали спільно з сербським інститутом «Новий сад» над виробництвом високопродуктивного насіння гібриду соняшнику «Ясон». Ці насіння вже є у продажу », - повідомив заступник гендиректора насіннєвої компанії Валерій Конверський. 
Він також додав, що ціни на посівний матеріал залишаються стабільними, але до весни деякі позиції можуть незначно подорожчати.