by admin August 14th, 2014 0 comments
Неправильне зберігання посівного матеріалу може привести до зниження його якості. Фахівці компанії «Торговий дім« Украгропром »відзначають, що приріст врожаю від повноцінного насіння може становити від 10 до 50 відсотків. Про це кореспонденту ІА "AgroNews" Повідомте в компанії «Украгропром». 
Від умов зберігання насіння залежить ряд важливих фізіолого-біологічних ознак майбутньої рослини: сила росту, адаптивність до несприятливих умов, продуктивність. Приріст врожаю від повноцінного насіння може становити від 10 до 50%, а середнє значення становить близько 20%. 
Фахівці відзначають, що це відповідає застосуванню таких потужних заходів, як використання добрив, засобів захисту або нових сортів. В насіннєвої компанії «Торговий дім« Украгропром »нам пояснили - якісними вважаються насіння, які відповідають певним вимогам і кондиціям. 
«На показники якості насіння можуть впливати пізні терміни збирання, неправильна сушка, травмування, відсутність хімічного протруєння. «Украгропром» не допускає таких помилок в процесі зберігання. Цього року ми зібрали якісний урожай посівного матеріалу, зокрема, соняшнику і кукурудзи. Більш того, ми консультуємо своїх клієнтів і залишаємося з ними до самого збору врожаю », - розповів заступник гендиректора насіннєвої компанії 
«Торговий дім« Украгропром »Валерій Конверський. Нагадаємо, компанія «Торговий дім« Украгропром »- один з лідерів вітчизняного насіннєвого ринку. Займається вирощуванням високоякісного насіння зернових, олійних, бобових і круп'яних культур.